Sweet cookies - Konkurs MTV

19.10.2012Stwierdziłam, że nie chcę, aby mój blog był tylko modowy. Nie - moda nie jest całym moim życiem, oczywiście uwielbiam ciuchy, biżuterie, buty, torebki itd., ale nie chcę tego miejsca ograniczać wyłącznie do stylizacji. Przykładem na to jest filmik, który widzicie poniżej. Zrobiłam go razem z Maćkiem dla naszej przyjaciółki Igi. Iga prowadzi swoją pracownie artystyczną w Kazimierzu Dolnym, piecze i dekoruje pyyyszne ciasteczka. 

Jakiś czas temu siedziałam w pracy i zastanawiałam się, co by tu zrobić, aby pokazać innym jak cudowne rzeczy robi Iga. I wpadłam na pomysł - a co gdybyśmy nakręcili filmik konkursowy do MTV?! MTV przy współpracy z Adidasem zorganizowało konkurs All Originals represent - Pokaż nam swoją ekipę, pasję. No to roooobimy!! Przez kilka dni pisaliśmy z Maćkiem scenariusz. Na Jamendo Maciek znalazł cudną piosenkę. Kiedy ją usłyszałam od razu wiedziałam, że będzie pasować do filmiku.

To były najmilsze dni od dawna. W piątek o 8 byliśmy juz u Igi w mieszkaniu (Aniu i Piotrku - dziękujemy za piękną kuchnię :) ). Filmik kręciliśmy przez 6h i dawno się tak nie uśmiałam, a kilka scen, których nie ma na nagraniu przejdzie do historii:) Po zdjęciach pojechaliśmy z Maćkiem do Lublina montować, z racji tego, że jest głuchy jak pień :* ja podłożyłam muzykę, a Maciek zajął się kolorystyką filmu. O każdym ujęciu, scenie myśleliśmy razem i razem decydowaliśmy czy coś wchodzi czy nie. Film bardzo nam się podoba, jest ciepły, delikatny, nie nachalny. Na pewno jest w nim bardzo dużo błędów technicznych, ale po pierwsze nie jesteśmy filmowcami i nie chcemy nimi zostać, a po drugie robienie go dało nam bardzo dużo radości i to jest jego największa wartość.


  Jeśli Wam się podoba chciałam Was prosić o głosy, które możecie oddawać do 24 października na FB klikając w serduszko na TEJ stronie. Za każde serduszko pięknie dziękujemy J

Brak komentarzy: